Gniewajcie się, lecz nie grzeszcie;
niech 
słońce nie zachodzi nad gniewem waszym.
Ef 4,62

 

Informuję, że zebraliśmy 15.500zł z założonych 15 tys. złotych na zorganizowanie transmisji naszych nabożeństw. Niestety przekroczyliśmy założone wydatki, ze względu na zakup potrzebnego miksera dźwięku. Zbiórkę naszą jednak kończymy, jednak jeśli ktoś chciałby jeszcze złożyć dar na ten cel serdecznie polecam i bardzo serdecznie dziękuję za każdą złotówkę.

Co daje nam transmisja?

Pamiętajmy, że nie da się zastąpić transmisją nabożeństwa na żywo...
Realizowany przekaz skierowany jest do osób, które z różnych względów muszą pozostać w domu.

Transmisja pozwala nam nie przerwać nabożeństw w czasie ewentualnego locdownu czy ograniczeń np. w czasie pandemii.

Jest narzędziem misyjnym naszej parafii - w transmisjach uczestniczą także ludzie niezwiązani z naszym kościołem i parafią. Otrzymujemy dowody na to w postaci smsów, emaili czy telefonów z wyrazami wsparcia i podziękowaniami.

Pozwala w czasie ograniczeń osobowych np. podczas konfirmacji uczestniczyć wszystkim gościom w przekazie na żywo.

Jeszcze raz dziękuję za ofiary na ten cel oraz za służbę wszystkich angażujących się w ten projekt od strony technicznej!

Proboszcz parafii
ks. Andrzej Wójcik