Gniewajcie się, lecz nie grzeszcie;
niech 
słońce nie zachodzi nad gniewem waszym.
Ef 4,62

 

23 grudnia 2016 r. od godziny 16.30 odbywała się wigilia parafialna. Oprócz wspólnego posiłku i rozmów mięliśmy okazję pokolędować, posłuchać występu chóru Animato, wzruszyć się podczas śpiewu Marysi Śmiejek, która wykonała "Gdy śliczna panna" oraz "Lulajże Jezuniu". Słowem Bożym usłużył ks. Tymoteusz Bujok.

Nawiązując do tekstu biblijnego: "Ducha nie gaście" mówił o Jezusie, który przyszedł, by na nowo zmotywować do życia i rozpalić ducha, który przygasł w wyniku różnych życiowych doświadczeń. Na koniec składaliśmy sobie świąteczne życzenia, do których wprowadziła Maria Czudek.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali zaproszenia, potrawy, aulę, nagłośnienie. Dziękujemy wolontariuszom obsługującym nas podczas spotkania. Dziękujemy Marysi Śmiejek, zespołowi i chórowi za poprowadzenie w śpiewie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom mającym wkład w przygotowanie i przeprowadzenie wigilii. Przede wszystkim dziękujemy Bogu za jego łaskę i błogosławieństwo, które towarzyszyły nam przez cały miniony rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii autorstwa Piotra Pizonia. Dwie galerie dostępne są pod poniższymi linkami

Galeria 1

Galeria 2