Gniewajcie się, lecz nie grzeszcie;
niech 
słońce nie zachodzi nad gniewem waszym.
Ef 4,62

 

Tradycją naszej Parafii jest uczestniczenie w Olimpiadach sportowych naszego Kościoła. Nie inaczej było w tym roku. W dniach od 26 do 29 maja w Mikołowie i Tychach odbyła się kolejna edycja Olimpiady. Właściwie występ naszego zespołu zaliczyć by trzeba do aktywności Klubu Seniora naszej Parafii.

Zatem pomińmy wiek zawodników naszego zespołu i dodajmy, że nasze dinozaury zdobyły:
  1. Złoto w koszykówce seniorów
  2. Srebro w piłce plażowej seniorów, srebro w biegu na 400 m seniorów
  3. Brąz w piłce ręcznej seniorów, brąz w piłce nożnej seniorów
  4. 4 miejsce w biegu na 100 m seniorów
Oprócz tego udało nam się nie utopić na basenie i odświeżyć znajomości na Olimpiadzie. Z dumą również ogłaszamy, że wlaliśmy w serca otuchę wszystkim tym, którzy myśleli, że w tym wieku już nic nie można. Dowodem na to może być wpis na FB jednego z księży "Boże chłopaki wy jeszcze gracie. Super - a ja już myślałem, że jestem za stary". Tak, jeszcze gramy i czekamy na nowe pokolenia. Czy się doczekamy??
 
Relacja: Mariusz Minkina