Dusza moja pragnie Boga, Boga żywego. Ps 42,3

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty muzyczne. Jeśli śpiewasz, grasz lub interesujesz się nagłośnieniem to jesteś nam potrzebny! Czekamy właśnie na Ciebie. Pod okiem doświadczonych osób będziemy mogli wspólnie poznawać tajniki i triki muzyczne ale również też się poznać. Czekamy na Ciebie ;)

 

 Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod tym linkiem: 

 tutaj

Przyjmujemy zgłoszenia do 1 października.

Termin: 15 października (sobota, cały dzień)
Miejsce: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Gliwicach

Koszt:

50 zł./os.

100 zł. - bilet rodzinny

(cena zawiera koszty warsztatów i posiłków)

Prosimy wybrać jedną z trzech sekcji (wokalna, instrumentalna, nagłośnieniowa).

 

 Plan warsztatów poniżej:

 

ZESPOŁOWNIA to innowacyjna szkoła muzyczna, w której program nauczania koncentruje się przede wszystkim na wypracowaniu umiejętności grania w zespole. Uważamy, że są one bardziej kluczowe w praktyce muzycznej niż umiejętności gry solowej. Uczymy się śpiewać i grać PRZEZ działanie w zespołach, bo przekonaliśmy się, że to ludzie, z którymi gramy, są najlepszą motywacją do rozwoju pasji muzycznych i doskonalenia własnych umiejętności. Więcej informacji:

https://zespolownia.pl/

https://www.facebook.com/zespolownia/

Prowadzący:

Paweł Chmiel, założyciel Zespołowni, twórca autorskiego programu edukacji muzycznej. Na co dzień jako aranżer inspiruje i wpiera różne zespoły muzyczne oraz prowadzi indywidualne zajęcia gry na instrumentach klawiszowych. Paweł jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku kompozycja z aranżacją w zakresie muzyki jazzowej i estradowej. Zrealizował kilka własnych muzycznych projektów, m.in. zespół jazzowy GOD’S SPARK i kwintet smyczkowy SOON. Kilka lat prowadził zajęcia z homerecordingu podczas Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych „Cho-jazz”, był także inicjatorem studia nagraniowego i liderem warsztatów muzycznych, funkcjonujących pod nazwą Studio Platforma, w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. Współpracował również ze szkołą VOICE COMPLETE w Poznaniu, Art of Voice Studio, szkółką Małe TGD oraz CSM (Centrum Szkolenia Muzyków i Liderów Uwielbienia).

Zobacz tutaj

Marta Kaczmarczyk w Zespołowni prowadzi lekcje indywidualne dla wokalistów oraz zajęcia zespołowe dla grup wokalnych. Jest studentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz absolwentką edukacji muzycznej w jazzie i muzyce estradowej na Wydziale Jazzu w Nysie. Na co dzień można ją usłyszeć w Artis Symphony Orchestra oraz w zespole NSA, który współprowadzi. Doskonaliła swoje umiejętności podczas warsztatów wokalnych (m.in. Voicingers w Żorach, stowarzyszenia wokalistów MIX, NVP z Sonią Lachowolską i Danutą Sendecką) oraz aktorskich (m.in. ze Zbigniewem Zamachowskim). Uczyła się również w szkole dla muzyków i liderów uwielbienia Misji CSM. Kocha pracę z ludźmi, dlatego chętnie prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży oraz spełnia się jako nauczycielka śpiewu.

Zobacz tutaj

Jan Walica od lat współpracuje z CME pomagając w nagłośnieniu. Jest prawdziwym pasjonatem. Studiuje na Politechnice Śląskiej, dobrze orientuje się w zagadnieniach informatycznych, elektronicznych a przede wszystkim akustycznych. W nagłośnieniu bardzo pomaga mu fakt, że skończył szkołę muzyczną i dobrze gra na pianinie. Ale chyba co najważniejsze o Janku to to, że jest naśladowcą Pana Jezusa od wielu lat i dobrze wie dlaczego to wszystko robi.