Jeśli masz wiele, dziel się obficie jałmużną. Jesli masz mało, nie bój się i dziel się tym co posiadasz. Księga Tobiasza 4,8

Śniadanie dla kobiet w Świętochłowicach - 5 października 2019

Serdecznie zapraszamy na śniadanie dla kobiet w Świętochłowicach 5 października 2019 od godz. 10.00-13.30, w trakcie którego wykład pt. "Kto kogo wychowuje?" wygłosi Dorota Czauderna-Pracka. Organizatorami są Parafia Ewangelicko-Augsburska w Świętochłowicach, Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Diecezja Katowicka Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Więcej informacji na plakacie - po rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej...

Koncert chóru gospel "Z Miłości" - 27 września

Za nami! Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki gospel Chóru " Z Miłości" oraz znanym w kręgach muzyki gospel i nie tylko - gościem specjalnym, wokalistą - Juniorem Robinsonem. Podczas koncertu Słowem podzieli się ks. Jan Kurko. Koncert odbywa się w ramach Dni Ewangelizacji w Gliwicach - ostatni weekend września 2019. Bądźcie z nami - nie może was zabraknąć. Piątek, 27 września o godz. 19:00. Do zobaczenia - wstęp wolny!

Czytaj więcej...

OZME w Suwałkach - 20-22 września 2019

Serdecznie zapraszamy młodzież na Ogólnopolski Zjazd Młodzieży w dniach 20-22 września w Suwałkach. Więcej informacji będzie pojawiać się na fb. Chęć uczestnictwa należy zgłosić ks. Grzegorzowi Olkowi i wypełnić dwustronne zgłoszenie - do znalezienia na podanej stronie fb. Koszt uczestnictwa w OZME to 100 zł, płatne na miejscu. Istnieje możliwość wspólnego przejazdu uczestników z diecezji katowickiej autobusami z Golasowic - trzeba jak najszybciej się zgłosić i zapłacić za koszta transpotu.

 

 

 

Czytaj więcej...